Eben Haezerschool wint op Koningsdag met SEEF-wagen

Voor Koningsdag 2015 stond de 5-jaarlijkse optocht op het programma. De Eben-Haezerschool in Ottoland heeft daar, zoals altijd, ook weer aan meegedaan. Als thema hadden we dit jaar gekozen voor "SCHOOL op SEEF". Een thema dat goed past bij onze school en we wilden ook graag naar buiten toe kenbaar maken dat we dit belangrijk vinden.

CIMG4186 CIMG4192

CIMG4198

De kinderen van groep 6, 7 en 8 mochten de verkeersborden verven. Met een aantal ouders zijn we de borden die rondom de vrachtwagen gehangen zouden worden gaan verven. We hebben hier een lange weg op gemaakt en daar allerlei plaatjes bijgeschilderd. Het werd een leuk Hollands landschap. Daarna zijn de verkeersborden erop bevestigd.

De kinderen die het leuk vonden mochten mee tijdens de optocht. De kinderen van groep 1, 2 en 3 mochten zich verkleden als verkeersagent. De kinderen van groep 4 en 5 mochten als zebrapad verkleed mee.  Voor de kinderen van groep 6, 7 en 8 was er een veiligheidshesje. En uiteraard was SEEF de zebra ook in ons midden.

optocht 003

De vrachtwagen hadden we versierd met verkeersbordjes, pionnen en slingers.

Op een spandoek stond de tekst:
              Wij zijn goed op dreef
              Wij zijn al 2x "SCHOOL op SEEF"

Het eindresultaat was erg leuk. En in de categorie scholen mochten we de 1e prijs in ontvangst nemen.

Bijdrage: Hetty Korevaar (ouderraad Eben-Hazerschool)

U bevindt zich hier: Home | Actueel | Nieuws | Eben Haezerschool wint op Koningsdag met SEEF-wagen
U bevindt zich hier: Home | Actueel | Nieuws | Eben Haezerschool wint op Koningsdag met SEEF-wagen